Jakie polskie kosmetyki możesz znaleźć na rynku?

Rodzimy rynek kosmetyków naturalnych cały czas się rozrasta. Polscy producenci oferują obecnie praktycznie wszystkie typy kosmetyków pielęgnacyjnych co codziennego użytku i przebojowo podbijają nowe gałęzie branży kosmetycznej. Powstają coraz to nowe polskie marki, które proponują już nie tylko standardowe kosmetyki pielęgnacyjne, ale również te służące do makijażu i do wykonywania specjalistycznych zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Polskie kosmetyki – potęga natury

Polskie firmy z zamiłowaniem tworzą przeróżnego rodzaju kosmetyki naturalne i organiczne. W ofercie lokalnych producentów znajdziecie więc produkty w pełni zdrowe dla skóry, wytworzone z najwyższej jakości ekologicznych składników. Na wyjątkową uwagę zasługują tu przede wszystkim polskie kosmetyki do twarzy, których szeroka gama daje gwarancję odnalezienia idealnej pielęgnacji, dopasowanej do nawet najbardziej wyśrubowanych wymagań.

W ofercie polskich producentów znajdziemy naturalne kremy do twarzy, kremy pod oczy, peelingi i preparaty do mycia, różne rodzaje serum oraz maseczki.

Kompleksowa pielęgnacja ciała

Polki wyjątkowo kochają peelingi do ciała, a lokalni producenci dbają o nie w tym zakresie. Scrub do ciała znajdziemy w ofercie praktycznie każdego polskiego producenta kosmetyków pielęgnacyjnych. Nie mniej popularne są wszelkiego typu masła do ciała i balsamy, zarówno relaksujące, jak i te spełniające określone funkcje.

Bardzo popularnym kosmetykiem na naszym rynku są wyjątkowe mydła. Lubimy naturalne środki do higieny ciała i coraz częściej rezygnujemy z drogeryjnych kosmetyków zawierających detergenty. Mydła tworzone są nawet przez malutkie, jednoosobowe manufaktury i przyjmują nieraz iście artystyczne formy.

Polskie kosmetyki do makijażu

Jeszcze niedawno polski rynek makijażowy był zdominowany przez kilka firm, które można było policzyć na palcach jednej ręki. Obecnie nowe marki pojawiają się praktycznie co roku. Mimo iż dopiero debiutują na rynku, oferują bardzo dobre kosmetyki, nieodbiegające jakością od zagranicznych. Nowoczesny polski makijaż to nie tylko konwencjonalne produkty, jakie do tej pory mogliśmy znaleźć na sklepowych półkach. Coraz więcej firm decyduje się na wytwarzanie ich naturalnych, zdrowych odpowiedników, między innymi kosmetyków mineralnych.

Kosmetyki profesjonalne znad Wisły

Wysoka jakość specjalistycznych kosmetyków od rodzimych producentów powoduje, że coraz więcej profesjonalnych kosmetologów decyduje się na używanie ich w swoich gabinetach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nawigacja